LoveLashes Blogas » Svajonės apie gražias blakstienas išpildymas

Svajonė apie gražias blakstienas gali virsti realybe!

Yra begalė būdų padaryti blakstienas gražesniomis – priauginti, padaryti biorietimą ir dažymą, priklijuoti papildomas blakstienas ir t.t.Tačiau labai svarbu yra mokėti teisingai prižiūrėti natūralias blakstienas tam, kad išsaugoti ir net pagerinti jas. Tai yra ypač svarbu priauginant blakstienas.

Blakstienų iškritimo priežastys

 

Sutikite, bet kokia moteris nusimins, jeigu jos blakstienos staiga pradeda kristi. Tokios problemos gali atsirasti dėl daugelio priežasčių. Prieš jas pirmiausia reikia paminėti kaip neteisingas blakstienų prižiūrėjimas, blogos kokybės priemonių naudojimas, neteisinga mityba. Stresas taip pat negatyviai veikia mažuosius plaukelius.

Iš pradžių reikėtų įsitikinti ar jūs neturite sveikatos sutrikimų, neturite alergijos, akių uždegiminių ligų ir kitų vidinių problemų. Tokiais atvėjais geriausia kreiptis į gydytoją ir praeiti gydymo kursus.

Ne paslaptis, kad plaukų ir blakstienų būklė atspindi Jūsų organizmo bendrą sveikatą. Jeigu ligų nėra, blakstienų atstatymui padės teisinga jų priežiūra, kuri būtinai turi būti pastovi. O dabar pateiksime Jums pagrindines blakstienių priežiūros taisykles:

Taisyklė numeris 1. Naudotis teisinga makiažo valymo technika.


Nesvarbu, kad ir kaip būtumėte pavargę ir kaip Jums to nesinorėtų, kosmetiką pašalinti iš vakaro yra būtina. Nenusivalant kosmetikos iš vakaro galima atsibusti ne tik su nauja problema, bet ir su maišais po akimis. Svarbu žinoti, kad muilas ir vanduo – toli gražu ne geriausia priemonė valant makiažą. Prausiant veidą  muilu ir vandeniu galima sulaukti ne tik odos būklės pablogėjimo, bet ir raukšlių atsiradimo, akių dirginimo. Nusivalant makiažą reikia būtinai naudotis specialiomis priežiūros priemonėmis.

Jeigu Jūs naudojate vandeniui atsparų tušą, jam pašalinti geriausia naudoti dvifazinį losjoną su aliejiais.
Naudojimas yra paprastas: sušlapinti vatą losjonu ir palaikyti ją ant blakstienų bent minutę,kitu atveju priemonė nenuvalys tušo. Atsargiais judesiais nuimti pagrindinę tušo dalį, paskui švariu vatos gabaliuku nuimti likusį tušą.

Reikia taip pat prisiminti, kad ilgalaikis vandeniui atsparaus tušo naudojimas taip pat gali sukelti blasktienų iškritimą,todėl siūloma jį nauduoti tik esant reikalui, žinant, kad kontaktuos akys su vandeniu.

Taisyklė numeris 2: Periodiškai naudoti kompresus su ramunėmis.

Sušlapinkite vatos tamponėlius ramunių nuoviru, pridėkite vatą prie akių ir laikykite 20 minučių. Taip pat yra ir kitų kompresų, bet dėl jų naudojimo reikėtų pasitarti su gydytoju.

Taisyklė numeris 3: Skirkite dėmesį renkantis tušą ir naudojimosi taisyklėms.


Renkant tušą būtina pažiūrėti sudėtį: jame tūrėtų būti A,B,C,E vitaminai, pantenolas, lanolinas, specialūs kompleksai keratino atstatymui. Patikrinti,kad nebūtumėte alergiškos.

Taisyklė numeris 4: Nauduoti maitinančias kaukes iš aliejų ir aliejinių vitaminų A,E arba specialias priemonės blakstienų stiprinimui, augimui skatinti.

Kaip visi žino,blakstienos yra plaukeliai. Jos sudarytos 3% iš vandens ir 97% iš keratino. Dėl šios priežasties blakstienų gydymui puikiai tiks beveik visos priemonės, kurios sudarytos iš augimo ekstraktų pagrindų ir vitaminų.

Alternatyva aliejams yra specialūs blakstienų geliai. Jeigu namuose maišant aliejus ne visada pavyksta pasiekti reikiamas proporcijas tai padės padaryti paruošti geliai, kuriuose yra viskas: mineralai, vitaminai ir kitos reikalingos medžiagos.
Nepaisant to,  kad sudėtyje viskas yra ko reikia, pakuotės, kuriose šie geliai parduodami yra labai patogios naudojimui. Tokios priežiūros priemonės labai lengvai naudojamos, skaniai kvepia. Daryti tokias procedūras reiketų ne rečiau kaip kartą per dieną.

Laikantis šių taisyklių rezultato ilgai laukti nereikės. Blakstienos gali atsistatyti ne ilgiau kaip per mėnesį. Laikantis visų ankščiau išvardintų nurodymų Jūsų blakstienos visada atrodys puikiai ir bus sveikos.


Lovelashes linki Jums ir Jūsų blakstienoms išlikti sveikoms.