LoveLashes Blogas » Blakstienu laminavimas: patarimai ir ypatumai

 

 

Blakstienu laminavimas: patarimai ir ypatumai


Sužinokite kas yra blakstienų laminavimas,kokie yra privalumai ir trukumai šios procedūros, taip pat blakstienų laminavimo atlikimo ypatumai pas mus salone.

 

Kiekviena moteris trokšta atrodyti graži ir patraukli. Bet ryte ką tik pabudus mums reikia laiko, kad pasiruoštumėt dienai. Deja, mes negalime atsibude ryte atrodyti kaip ant podiumo (kaip daugelyje holivudo filmų). Tačiau tai taps realiau, jei Jūs nuspręsite pasidaryti blakstienų laminavimą. Beje, šis metodas labai skiriasi nuo įprasto blakstienų priauginimo.

 

Kas yra blakstienų laminavimas

 

Ši procedūra, maitina blakstienas naudingais komponentais ir mineralais, taip pat pailgina jas. Po blakstienų laminavimo blakstienos atrodo ilgos, natūralios ir labai gražios. Daugelis moterų renkasi šią procedūrą, kad atrodytų tobulai iki pat blakstienų galiukų. Po šios procedūros blakstienos toliau auga ir stiprėja.
 

Blakstienų laminavimo privalumai :

 

- Blakstienos įgija naują formą, gražiai pakyla nuo šaknų, net jei prieš tai jūsu blakstienos ir

nebuvo riestos.
 

- Igyja naturalų blizgesį.
 

- Blakstienų augimas paspartėja.
 

- Padidėja blakstienų stiprumas, jos tampa kiek tankesnės.
 

- Blakstienų struktūra įgyja savo prarastą nuo kosmetikos naudojimosi stiprumą.
 

- Po blakstienu laminavimo žvilgsnis įgauna naują išraiška ir blakstienos atrodo daug ryškiau.

 

Kada draudžiama daryti blakstienų laminavimo procedūrą

 

- Draudžiama daryti procedura, jei Jūs nesenai turejote operaciju aplink akis. Pirmiausia, mes rūpinames grožiu ir sveikata, todėl Jums reikia laiko po operacijos, kad viskas susinormalizuotų.
 

- Individualus netoleravimas mišinyje esančio kažkurio komponento. Prieš darant blakstienų laminavimą įsitikinkite, kad nebus naudojamos priemonės kurioms Jūs esate alergiskos. Alergijos atveju gali prasidėti niežėjimas, atsirasti paraudimas aplink akys, galimas ašarojimas ar akių patinimas.
 

- Nėra rekomenduojama daryti procedūrą akių ligų metu ar iškart po jos.

 

Blakstienų laminavimas Vilniuje arba Kaune

 

 

 

 

 

Jei jau nusprendėte, kad norite visus pakerėti savo žvilgsniu, išsiaiškinkime kas jūsų laukia procedūros metu. Ekspertai teigia, kad blakstienų laminavimas nesuteikia jokio diskomforto. Tačiau apie 20% merginų, kurios atliko blakstienų laminavimą, pasakoja apie akių dirginimą procedūros metu arba ašarojimą.

 

Blakstienos užsiriečia, dėl volelio, kuris yra naudojamas procedūros metu. Ant jo uždedamos blakstienos, kurios yra padengiamos specialiu mišiniu. Tik nereikia labai daug užlenkti blakstienų, viskas turi būti su saiku. Blakstienų laminavimas atliekamas penkiais etapais ir užima apie  1- pusantros valandos, per šį laiką Jums 5 kartus padengiamos blakstienos specialiu medžiagų mišiniu. Kartais procedūra trunka mažiau laiko, tai priklauso nuo konkrečios specialistes ir jos sugebėjimų. Po laminavimo, negalima prausti akių 24 valandas. Tačiau praėjus parai Jus galėsite elgtis su jūsų blakstienomis kaip esate įpratusi 5-7 savaites.

 

Ypatumai apie kuriuos derėtų žinoti

 

- Svarbus bruožas - jūsų blakstienų natūrali forma. Žinoma, jeigu jūsų blakstienos yra labai trumpos ir retos, Holivudo žvaigždės efektas nesigaus. Bet žvilgsnis bus žymiai ryškesnis.

 

- Labai didelį dėmesį skirkite meistrės paieškoms, kuri atliks procedūrą. Jeigu meistrė yra nepatyrusi, ji gali pakenkti jūsų blakstienoms. Pavyzdžiui, ji gali labai stiprai užlenkti jūsų blakstienas, tokiu atveju vietoj gražių užriestų blakstienų jums gausis “vabalo letenėlės”. Ne pats maloniausias vaizdas, tačiau taip jau buna su merginomis, kurios norėdamos sutaupyti nueina pas nekompetetingas meistres.

 

Daugelis merginų pamėgo blakstienų laminavimą, nes po procedūros blakstienos įgyja ryškesnį efektą, bet nėra pažeidžiamos. Todėl Jus galite ir toliau visus stebinti savo natūraliu grožiu.